Populaarseimad Türgi hotellid: mida eestlased otsivad ja mida nad leiavad?

Türgi meelitab puhkajaid soojade ilmade, mereranna, soodsate hindade ja kvaliteetse teenindusega. Sellesse riiki reisides tuntakse hotellivaliku vastu suurt huvi. Kidy Touri partnerisuhete juht Hille Kibits muudab selle ülesande kergemaks ja tutvustab kuut hotelli, mida eestlased eelmisel aastal eelistasid, ning avaldas nende populaarsuse põhjused.

„Puhkusereisil veedetakse enim aega just hotellis, mistõttu ei tasu mugavuse arvelt kokku hoida, sest nii võib oma puhkuse rikkuda. Arvesse tuleb võtta kõike – hotelli suurust, spetsialiseerumist, toitlustust, meelelahutusi, asukohta,“ soovitab Kibits kohe.

Long Beach Resort

See „ultra kõik hinnas“-toitlustust pakkuv viietärnihotell meeldib kaasmaalastele tänu perekesksusele ja köitvatele laste meelelahutustele üliväga. Neil, kes soovivad sellist puhkust, tuleks pöörata tähelepanu hotellis pakutavatele meelelahutustele, toitlustamisele, osutatavatele meditsiiniteenustele ja meditsiiniabi väljakutsumise võimalusele.

„Sageli kuuleme klientidelt, et nad valivad hotelli vastavalt selle suurusele ja täitumusele. Huvitav on see, et eestlased eelistavad rahvarohkeid hotelle. Ka perereisijad osalevad aktiivselt õhtustes programmides,“ ütleb Hille Kibits.

Ja lisas, et kõige populaarsemad on tavaliselt kogu perele mõeldud hotellid. Lihtsalt igaühele peab jätkuma tegevust, mänge, meelelahutusi tegevusjuhtidega.

Club Hotel Turan Prince World

See viietärnihotell, kus pakutakse „kõik hinnas“-toitlustust, on pea kõige perekesksem. Hotelli hiiglaslikul territooriumil on 4 á la carte-restorani, 6 baari, veepark ja isegi loomaaed.

„Naasvad turistid on selle hotelliga alati väga rahul olnud. Mõnele perele on see muutunud alaliseks puhkuse veetmise kohaks. Eriti kiidavad nad suurepärast toitu ja tegevusjuhtide laitmatut tööd. See paik sobib ka paaridele, sest seal võib leida nii rahu kui ka meelelahutusi,“ selgitab Kibits.

Crystal Aura Beach Resort & SPA

Seda „ultra kõik hinnas“-toitlustusega viietärnihotelli hinnatakse universaalsuse tõttu. Hotell asub Kemeri linnas, kus pakutakse noortele paaridele rohkesti meelelahutust ja peoõhtuid. Kuid ka peredele on igati mõeldud ning sealne veepark on lihtsalt võrratu.

„Viimasel ajal on tunda, et huvi selle hotelli vastu kasvab. Eesti reisijad on muutunud nõudlikumaks ning valivad selliseid kohti, mis võivad rahuldada nii nooremate kui vanemate puhkajate vajadusi,“ sõnab Kibits.

Rixos Premium Tekirova

„Ultra kõik hinnas“-teenustega viietärnihotell vastab ka kõige nõudlikumate puhkajate soovidele. Sealt leiate heade restoranide, baaride, meeldiva keskkonna ja köitvate õhtuste etenduste koosluse.

„Need eelistused tõendavad, et eestlased hindavad heatasemelist puhkust. Kuna aastas on piiratud arvul puhkusi, soovitakse neid veeta võimalikult mugavalt, nautida head toitu ja suurepärast teenindust. Puhkuse ajal ei või kummitada mingid rasked mõtted,“ lisab Hille Kibits.

Hotellis on 6 á la carte-restorani, 9 baari, hulgaliselt meelelahutust, määratu veepark. Kuna hotell on orienteeritud perele, pööratakse seal lastele erilist tähelepanu.

The Raga Side

Eelmisel aastal ilmnes uus huvitav suundumus – järsult tõusis ainult täiskasvanutele mõeldud hotellide populaarsus. Kusjuures üheks populaarsemaks puhkajate eelistuseks osutusid ainult täiskasvanutele mõeldud viietärnihotellid, kus pakutakse „ultra kõik hinnas“-toitlustust.

Selles hotellis pakutakse esmaklassilist toitu ja koguni fine dining–teenust, toitlustuspaketis on ka importjoogid. Hotellihoonestik on uus ja sellel on suurepärane infrastruktuurilahendus: peahoones on vaiksem ala ja pidusid korraldatakse basseini ääres. Seal toimuvad elava muusikaga õhtud, meelelahutused, diskod ja isegi vahupeod.

„Hotell asub Sidé kesklinna lähedal, mistõttu soovitame seda ajaloohuvilistele, et oleks hea vanade mälestistega tutvuda ja meelt lahutada. Ja õhtuti saab mööda rannapromenaadi jalutada,“ lisab Kidy Touri partnerisuhete juht.

Numa Beach Hotel

Ka see viietärnihotell on mõeldud ainult täiskasvanutele ning seal pakutakse „ultra kõik hinnas“-toitlustust. See uus hotell avas uksed 2014.

Hotelli soovitatakse neile, kes tahavad vaiksemalt puhkust veeta: nii ilma lasteta kui ka ilma pidudeta. Seal ei toimu mingeid aktiivseid korraldatud tegevusi, ainult mõnikord kõlab elav muusika. Osa eestlasi eelistab seda tänapäevase disaini, spaakeskuse, katusel asuva basseini ja suurepärase toitlustuse tõttu.