Kidy Tour pakub luksuslikku puhkust Egiptuses

Reisikorraldaja Kidy Tour lennutab eestlasi sügisel ja talvel ka Egiptuse kõige kallimatesse, ainult täiskasvanutele mõeldud hotellidesse, kus puhkajatel on isiklikud ülemteenerid ja rannaplatsid ning võimalus mängida basseinides golfi või piljardit.

Kidy Touri peadirektor Gvidas Aukštuolise sõnul on eksklusiivseteks partneriteks saanud  kolm Hurghada parima reitinguga hotelli, mis valiti välja maikuus toimunud pakkumismenetluse käigus.

“Kliendid avastavad aina enam ja on huvitatud luksuspuhkustest, seega otsustasime pakkuda midagi erakordset,” ütleb ta. Aukštuolise sõnul oli konkursil nende hotellide valik, mille teenindusstandardid said mitte ainult kõrgeima rahvusvahelise hinnangu, vaid ka maailma edukate isiklikud soovitused. “Nad murravad kõik Egiptuse kohta käivad stereotüübid,” ütleb ta. Kõige kallim nädal Egiptuses on uusim ja luksuslikum Rixos Premium Magawish 5* Hurghada all-inclusive (UAI) hotell. Hotell on avatud juba 2021. aastal ning millel on oma surfi- ja sukeldumisklubi. Hotelli villad on peaaegu 1000 ruutmeetrit (944 ruutmeetrit), neil on privaatsed teenindajad ja lapsehoidjad. Nelja magamistoaga, basseinidega villa on ümbritsetud privaatse aiaga ja maksab 54 000 eurot nädalase viibimise eest, samas kui tagasihoidlikumat 240 ruutmeetri suurust hotellivillat saab viis korda odavamalt, 9500 euroga.

“Need, kes otsustavad oma puhkuse siin veeta, saavad nautida maailma eri köökide roogasid viies restoranis, jooke kümnes erinevas baaris, spa teenuseid ja massaaže, aktiivseid spordialasid või isegi ratsutamist,” ütleb ettevõtte esindaja Neringa Kurtinaitienė.

Neile, kes soovivad avastada Egiptuse külalislahkuse uusi standardeid saavad ööbida Tripadvisori parima hindega hotellis Hurghadas – Steigenberger Pure Lifestyle 5*. Külalised saavad mängida basseinis piljardit, nautida eksklusiivseid DJ-pidusid või nautida panoraamseid 110 ruutmeetri suuruseid penthouse-tüüpi terrasside ja privaatse basseiniga sviite, mis on sisustatud spetsiaalse skandinaavia disainermööbliga.

Ettevõtte tegevjuhi sõnul kolmas hotell, mis on valitud Egiptuse eksklusiivseks puhkuseks sügis- ja talvehooajaks, mõeldud golfihuvilistele. “Sporditurism on populaarsust kogumas, mistõttu otsustasime sügise valikusse lisada ka  Egiptuse ühe parima golfiväljakuga hotelli,” ütleb ta.

Steigenberger Makadi hotell, mida ümbritseb 18-rajaline meistrivõistluste ja 9-rajaline executive golfiväljak, pakub spordisõpradele nädalast puhkust 132 ruutmeetri suuruses sviidis, millel on terrass ja privaatne bassein, hinnaga alates 1 700 eurot. “See väike, vaid 93 toaga hotell on mõeldud neile, kes otsivad tõelist golfinaudingut,” ütleb G. Aukštuolis.