Kasulik info

TÄHTIS  Nõuded reisidokumentidele! 

Reisile minnes arvestage palun, et igal reisijal, ka kõikidel lastel, peab kaasas olema kehtiv isikut tõendav dokument. Euroopa Liidu riikidesse (Kreeka, Küpros, Bulgaaria, Hispaania jne) saab siseneda kehtiva ID-kaardi alusel. Reisides riikidesse, mis ei kuulu Euroopa Liitu (Türgi, Tuneesia, Egiptus, Tai jms), peab reisijal olema kaasas pass! Pass peab kehtima veel vähemalt 6 kuud pärast reisi!

Alates 2008. aasta 12. juulist on Eesti kodanikele Türki reisimine viisavaba. Türki sisenemiseks peab reisiajal olema PASS! Informatsiooni erinevatesse riikidesse sisenemiseks vajalike reisidokumentide kohta leiate siin

Alates 2009. aastast on kodanikel, kes reisivad Eestist Egiptusesse Vene või halli passiga KOHUSTUSLIK omada ID-kaarti, mis tõestab Eesti elamisloa olemasolu. Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kes esitavad nii kehtiva passi kui ka ID-kaardi.

Reisidokumendide väljastamine 

Reisidokumente väljastame mitte varem kui 72 tundi enne väljalendu. Seda seepärast, et kuna lennuoperaatorid võivad muuta väljalennuaegu, kuid paljud kliendid ei kontrolli lennuaegu eelnevalt reisikorraldaja kodulehel, siis väljastame voucherid 2-3 päeva enne reisi algust meie kontorist.

Otsi reisi

Vali soovitud kuupäev ja kliki otsi

Rohkem infot