Türgi päevad!

Reisige Türki!

Egiptuse päevad!

Reisige Egiptusesse!

Bulgaaria päevad!

Reisi Bulgaariasse!

27 o C

Hurghada

Esmaspäev , mai 16

Hurghada

Esmaspäev , mai 16
Õhuniiskus
21 %
Tuulekiirus
19.2 km/h
Pilvisus
0%
Tajutav
26.2 o C
left
right

Reisija
Tagasisided

left
right
left

Suured kiitused teile, sest vastasite kõikidele küsimustele tõesti kiiresti ja detailselt! Tänan teid selle eest! Selle eest hindan Kidy Tour-i! Ka lennukis oli kõik hästi. Lendasime teiega teist-kolmandat korda, ma arvan nii, ja loodan, et kohtume järgmisel korral!

E.V left left left left left
left

Kidy Tour-i töötajate osas - 0 kaebust. Kõik oli selge ja õigeaegne, informatsioon oli väga detailne. Eriti suur tänu teie töötajatele, ma arvan, et teie kaudu broneerime reisi mitte viimast korda;)

A.B left left left left left
left

Lennujaamas kohtus meid Kidy Tour-i esindaja, kes rääkis teel hotelli hetkeolukorrast ja reeglitest riigis ning jagas kasulikke näpunäiteid. See pole esimene kord, kui Türki läheme (seega on, mida võrrelda), kuid mulje hotellist ja reisi korraldusest on väga hea. Kasutame teie teenuseid ka edaspidi! Aitäh

J.O left left left left left
left

Aitäh KIDY TOUR - meile väga meeldis reisiesindajate töö, meie giidiks oli Evelina, väga vastutustundlik ja kiire reageerija. Oleme rahul kogu reisi korraldusega Türgis. Türgi - soojendas, nagu tõeline suvi peakski olema, soovitame kidy tour kõigile :)

I.V left left left left left

Seotud uudised

Kõik uudised arrow
Kõik uudised arrow